Uulu Põhikool otsib abiõpetajat 07. oktoober maarja.joala

Uulu Põhikool otsib abiõpetajat, kes on valmis õpilasi nende arenguteel toetama. Otsime inimest, kes on hooliv ja mõistlik, valmis leidma lahendusi ning eelkõige arvestama õpilaste erinevate vajadustega.

Kandideerimiseks palume saata aadressile konkurss@uulu.edu.ee CV ja motivatsioonikiri teemal "Mina kui haridusliku erivajadusega õpilase toetaja", mille raames selgitate arusaama enda rollist HEV õpilase toetajana ning toote välja enda tugevused, mis teid sellel ametikohal toetaksid.