Edukad tulemused olümpiaadidel 26. veebruar maarja.joala

Füüsika.
Rudolf Harald Kivi saavutas piirkondlikul füüsikaolümpiaadil esikoha nii kaheksandate klasside arvestuse, kui ka põhikoolide arvestuses ja seda nii maakonnas, kui ka ühisarvestuses linnaga. Kaspar Rahnu saavutas füüsikaolümpiaadil maakonna koolide kaheksandate klasside arvestuses 3. koha ja Lisete Haljasoks 6. koha.
Õpilasi juhendas õpetaja Pärt Kukk.

Matemaatika.
Matemaatikaolümpiaadil saavutas Rudolf Harald Kivi I koha, seejuures edestades II kohta 17 punktiga. Tema saavutatud punktide arv oli sama Pärnu linna parima tulemusega.
Õpilast juhendas õpetaja Anne Oga.

Keemia.
Rudolf Harald Kivi saavutas piirkondlikul keemiaolümpiaadil I koha 52,5 punktiga (võimalik punktide summa oli 60). See oli parim tulemus nii linna kui ka maakonna koolide lõikes ja andis 10. koha vabariigis (osavõtjaid 338). Rudolf on kevadel kutsutud  Tartu Ülikooli poolt korraldatud huvipäevale.
Õpilast juhendas Marika Jagomägi.

Loodusõpetus.
Rudolf Harald Kivile kuulub piirkondliku loodusteaduste olümpiaadi I koht ja vabariigis pärast piiskonnavooru kokkuvõtteid 21. koht (osavõtjaid 341). Ees ootab lõppvõitlus, mis toimub 18. septembril 2021. a.
Juhendajad õpetajad Marika Jagomägi, Pärt Kukk ja Maie Sarapik.

Bioloogia
Bioloogia olümpiaadil esinesid edukalt 8. klassist Kaspar Rahnu ja Maarja Kõresaar. Kaspar saavutas 21. osavõtja hulgas 5. ja Maarja 8. koha.
9. klassist saavutas Triinu Kirschbaum  22. osavõtja hulgas väärika 5. koha.
Õpilasi juhendas õpetaja Maie Sarapik.

Geograafia
Geograafiaolümpiaadil esinesid tublilt  Tanel Tamm 9. klassist ja Kaspar Rahnu 8. klassist.
Õpilasi juhendas õpetaja Maie Sarapik.

Ühiskonnaõpetus
Ühiskonnaõpetuse olümpiaadil olid edukad 6. klassi tüdrukud. Arvestuses oli ligi 500 osalejat üle Eesti, 6. klassi Mirjam Rohtoja oli järjestuses 44. kohal ja Karmen Kõresaar 48. kohal.
Õpilasi juhendas õpetaja Gerli Jürima.

Füüsika.
Õpilasi juhendas õpetaja Pärt Kukk.

Matemaatika.
Õpilast juhendas õpetaja Anne Oga.

Keemia.
Õpilast juhendas Marika Jagomägi.

Loodusõpetus.
Juhendajad õpetajad Marika Jagomägi, Pärt Kukk ja Maie Sarapik.

Bioloogia
9. klassist saavutas Triinu Kirschbaum  22. osavõtja hulgas väärika 5. koha.
Õpilasi juhendas õpetaja Maie Sarapik.

Geograafia
Õpilasi juhendas õpetaja Maie Sarapik.

Ühiskonnaõpetus
Õpilasi juhendas õpetaja Gerli Jürima.