Новости

Kodanikunädal 03. декабря maarja.joala


Meie kool tähistas novembrikuu viimasel nädalal ka kodanikunädalat. Kool kutsus volikogu ja vallavalitsuse liikmeid ning valla ametnikke kooli külalistunde andma. Üleskutsele reageeris kolm inimest. Esmaspäeval, 25. novembril toimusidki 7.-9.klassile 2. tunni ajal külalisõpetajate tunnid. Külalisõpetajateks olid sel korral vallavanem Karel Tölp, abivallavanem Helve Reisenbuk ja planeeririmisnõunik Maia-Liisa Kasvandik. Igaühel neist oli oma lugu, mida nad õpilastega selles tunnis jagasid. Aitäh külalistele! Kodanikupäeval selgusid lisaks Kahoot-viktoriinis 5.-9. klassi kõige targemad kodanikud. Kogu koolipere mõtles sellel nädalal kodanikuks olemisele ja valmisid loovtööd teemal “Hea kodanik”.
Nädala lõpetas klassidevaheline novembrikuu VARIA viktoriin.

Meie kool tähistas novembrikuu viimasel nädalal ka kodanikunädalat. Kool kutsus volikogu ja vallavalitsuse liikmeid ning valla ametnikke kooli külalistunde andma. Üleskutsele reageeris kolm inimest. Esmaspäeval, 25. novembril toimusidki 7.-9.klassile 2. tunni ajal külalisõpetajate tunnid. Külalisõpetajateks olid sel korral vallavanem Karel Tölp, abivallavanem Helve Reisenbuk ja planeeririmisnõunik Maia-Liisa Kasvandik. Igaühel neist oli oma lugu, mida nad õpilastega selles tunnis jagasid. Aitäh külalistele! Kodanikupäeval selgusid lisaks Kahoot-viktoriinis 5.-9. klassi kõige targemad kodanikud. Kogu koolipere mõtles sellel nädalal kodanikuks olemisele ja valmisid loovtööd teemal “Hea kodanik”.
Nädala lõpetas klassidevaheline novembrikuu VARIA viktoriin.