Новости

Novembrikuu spordivõistlused 03. декабря maarja.joala


5. novembril toimusid Paikuse Põhikoolis 4.-5. klassi tüdrukute rahvastepalli võistlused. Meie kooli esindasid - Mari Heinlaid, Krethel Kiviselg, Caroly Kopelmaa, Karmen Kõresaar, Jaanika Orasmäe, Madli Pulst, Piia Karlotta Rand ja Mirjam Rohtoja.
8. novembril võistlesid omavahel 4.-5. klassi poisid ning meie kooli esindasid Jass Harjaks, Kerto Jets, Gregor-Marcus Kütt,  Mathias Must, Kerdo Pärnpuu, Aaron Rüütel, Ron Sebastian Tamm ja Andro Türn.
21. novembril võistlesid Sindi Gümnaasiumis omavahel rahvastepallis I-III klassi õpilased ning Uulu Põhikooli III klassi võistkond saavutas III koha! Võistkonnas mängisid- Jessika Borisova, Eerik Jõgiste, Cristelle Marii Merirand, Reno-Markus Nau, Andre Pihu, Jürgen Rahu, Kennet Saar ja Kennerth Ööpik.
14. novembril toimusid 6.-9. klassi saalijalgpalli võistlused Kilingi-Nõmmes. Uulu Põhikoolist osalesid võistlusel Devin Borisov, Richard Kiviselg, Kristan Kose, Rait Lumiste, Taavi Tamm, Hannes Valk ja Hanno Valk.
26. novembril toimusid Paikuse Spordikeskuses sulgpalli võistlused. Meie kooli esindasid 4. klassist Gregor-Marcos Kütt ja Kerdo Pärnpuu, 5. klassist Jass Harjaks ja Marten Saar, 6. klassist Devin Borisov, Evert Kose ja Erki Kuuse ning 7. klassist Kaspar Rahnu ja Hanno Valk.

5. novembril toimusid Paikuse Põhikoolis 4.-5. klassi tüdrukute rahvastepalli võistlused. Meie kooli esindasid - Mari Heinlaid, Krethel Kiviselg, Caroly Kopelmaa, Karmen Kõresaar, Jaanika Orasmäe, Madli Pulst, Piia Karlotta Rand ja Mirjam Rohtoja.
8. novembril võistlesid omavahel 4.-5. klassi poisid ning meie kooli esindasid Jass Harjaks, Kerto Jets, Gregor-Marcus Kütt,  Mathias Must, Kerdo Pärnpuu, Aaron Rüütel, Ron Sebastian Tamm ja Andro Türn.
21. novembril võistlesid Sindi Gümnaasiumis omavahel rahvastepallis I-III klassi õpilased ning Uulu Põhikooli III klassi võistkond saavutas III koha! Võistkonnas mängisid- Jessika Borisova, Eerik Jõgiste, Cristelle Marii Merirand, Reno-Markus Nau, Andre Pihu, Jürgen Rahu, Kennet Saar ja Kennerth Ööpik.


14. novembril toimusid 6.-9. klassi saalijalgpalli võistlused Kilingi-Nõmmes. Uulu Põhikoolist osalesid võistlusel Devin Borisov, Richard Kiviselg, Kristan Kose, Rait Lumiste, Taavi Tamm, Hannes Valk ja Hanno Valk.
26. novembril toimusid Paikuse Spordikeskuses sulgpalli võistlused. Meie kooli esindasid 4. klassist Gregor-Marcos Kütt ja Kerdo Pärnpuu, 5. klassist Jass Harjaks ja Marten Saar, 6. klassist Devin Borisov, Evert Kose ja Erki Kuuse ning 7. klassist Kaspar Rahnu ja Hanno Valk.