Meie koolist

Uulu Põhikooli Tegijad


2019/2020 õppeaasta

September- "Kuu Tegijad" jalgpallivõistkond: Devin Borisov, Richard Kiviselg, Rait Lumiste, Marten Saar, Hannes Valk, Hanno Valk, Ron Sebastian Tamm.
"Kuu Üllataja" Karl Ööpik

Oktoober- 

 

2018/2019 õppeaasta

Oktoober- Alice Võsanurm
November- Rudolf Harald Kivi
Detsember- Anee Afanasjev ja Arto Afanasjev

Jaanuar- Saara Sofia Jürgens
Veebruar-Triinu Kirshbaum ja Kerdo Pärnpuu
Märts- Linda-Mai Jõesalu
Aprill- Richard Kiviselg
Mai- Triinu Kirschbaum

2017/2018 õppeaasta

September- Carloy Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Henri Merivälja, Hannes Valk, Rebeka Nora Jürgens, Aurelia Kaasi, Richard kiviselg, Hanno Valk, Lenadra Vaher, Ralf Christoffer Pihlak, Mihkel Kersalu, Harly Lehismets, Andra Klaas, Deborah Puusepp
Oktoober- Alice Võsanurm ja Agnes Võsanurm
November- Triinu Kirschbaum
Detsember- Jaagup Orasmäe, Richard Kiviselg, Rudolf Harald Kivi, Annika Absalon ja Deborah Puusepp

Jaanuar- Hannes Valk
Veebruar- Kalle-Rasmus Rubin
Märts- Karmen Kartau, Debby-Keira Sepp, Saara Sofia Jürgens, Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev, Rika Eeskivi

Aprill- Sten-Erik Aljas
Mai- Keiti Alexandra Lepik

2016/2017 õppeaasta

September- Deborah Puusepp
Oktoober- Annika Absalon ja Angela Absalon
November- Damir Sobolev ja Karmen Kartau

Detsember- Andry Afanasjev
Jaanuar- Kelly Roosilill ja Karl Buntsev
Veebruar- Angela Kaiste
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Kaspar Rahnu
Mai- Richard Kiviselg ja Merily Kopelmaa

2015/2016 õppeaasta

September- Emilia Igasta
Oktoober- Kelly Roosilill
November- Ranno Sutt ja Cätlin Sutt
Detsember- Martina Puusepp ja Deborah Puusepp
Jaanuar- Andreas Saarep
Veebruar- Kaari Pulst
Märts- Rudolf Harald Kivi
Aprill- Joosep Orasmäe
Mai- Getter Ennok

2014/2015 õppeaasta

September- Kaspar Lootus
Oktoober- Markus Kärp
November- Terhi Kuuse
Detsember- Cätlin Sutt
Jaanuar- Stella Rubin
Veebruar- Sander Laaneväli
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Elise Jõgiste
Mai- Joosep Orasmäe

2013/2014 õppeaasta

September- Janar Aniste
Oktoober- Kert Pulst
November- Marten Vainult
Detsember- Anu Kivilo
Jaanuar- Angela Absalon
Veebruar- Argo Linnaste
Märts- Andreas Saarep ja Johanna-LIisa Jürgens
Aprill- Anti Kuusk
Mai- Henry Laurson

 

2019/2020 õppeaasta

September- "Kuu Tegijad" jalgpallivõistkond: Devin Borisov, Richard Kiviselg, Rait Lumiste, Marten Saar, Hannes Valk, Hanno Valk, Ron Sebastian Tamm.
"Kuu Üllataja" Karl Ööpik

Oktoober- 

 

2018/2019 õppeaasta

Oktoober- Alice Võsanurm
November- Rudolf Harald Kivi
Detsember- Anee Afanasjev ja Arto Afanasjev

Jaanuar- Saara Sofia Jürgens
Veebruar-Triinu Kirshbaum ja Kerdo Pärnpuu
Märts- Linda-Mai Jõesalu
Aprill- Richard Kiviselg
Mai- Triinu Kirschbaum

2017/2018 õppeaasta

September- Carloy Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Henri Merivälja, Hannes Valk, Rebeka Nora Jürgens, Aurelia Kaasi, Richard kiviselg, Hanno Valk, Lenadra Vaher, Ralf Christoffer Pihlak, Mihkel Kersalu, Harly Lehismets, Andra Klaas, Deborah Puusepp
Oktoober- Alice Võsanurm ja Agnes Võsanurm
November- Triinu Kirschbaum
Detsember- Jaagup Orasmäe, Richard Kiviselg, Rudolf Harald Kivi, Annika Absalon ja Deborah Puusepp

Jaanuar- Hannes Valk
Veebruar- Kalle-Rasmus Rubin
Märts- Karmen Kartau, Debby-Keira Sepp, Saara Sofia Jürgens, Caroly Kopelmaa, Krethel Kiviselg, Jaanika Orasmäe, Anee Afanasjev, Rika Eeskivi

Aprill- Sten-Erik Aljas
Mai- Keiti Alexandra Lepik

2016/2017 õppeaasta

September- Deborah Puusepp
Oktoober- Annika Absalon ja Angela Absalon
November- Damir Sobolev ja Karmen Kartau

Detsember- Andry Afanasjev
Jaanuar- Kelly Roosilill ja Karl Buntsev
Veebruar- Angela Kaiste
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Kaspar Rahnu
Mai- Richard Kiviselg ja Merily Kopelmaa

2015/2016 õppeaasta

September- Emilia Igasta
Oktoober- Kelly Roosilill
November- Ranno Sutt ja Cätlin Sutt
Detsember- Martina Puusepp ja Deborah Puusepp
Jaanuar- Andreas Saarep
Veebruar- Kaari Pulst
Märts- Rudolf Harald Kivi
Aprill- Joosep Orasmäe
Mai- Getter Ennok

2014/2015 õppeaasta

September- Kaspar Lootus
Oktoober- Markus Kärp
November- Terhi Kuuse
Detsember- Cätlin Sutt
Jaanuar- Stella Rubin
Veebruar- Sander Laaneväli
Märts- Kaari Pulst
Aprill- Elise Jõgiste
Mai- Joosep Orasmäe

2013/2014 õppeaasta

September- Janar Aniste
Oktoober- Kert Pulst
November- Marten Vainult
Detsember- Anu Kivilo
Jaanuar- Angela Absalon
Veebruar- Argo Linnaste
Märts- Andreas Saarep ja Johanna-LIisa Jürgens
Aprill- Anti Kuusk
Mai- Henry Laurson