News

Novembrikuu konkursid 03. December maarja.joala


Novembrikuus toimus Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss Sügisulg 2019. Uulu kooli esindasid sellel aastal konkursil 1. klassist Susanna Debora Jürgens ning 4. klassist Saara Sofia Jürgens ja Karmen Kartau. Finaalkontserdile pääses 35 laulja hulgast Saara Sofia Jürgens, kes pälvis 11. - 13. aastaste vanusegrupis 4. koha.

Seitsmenda klassi poisid Rudolf Harald Kivi ja Kaspar Rahnu esindasid novembrikuus meie kooli Pärnu maakonna tehnoloogiapäeval. Traditsioonilisel üritusel tuleb osalejatel valmistada etteantud materjalist mingi masina või mehhanismi mudel, millega saab ka võistelda. Sõltuvalt teemast mõõdetakse kiirust, kaugust või täpsust. Seekord tuli valmistada sõiduk, mille jõuallikaks oli hiirelõks, tulemused reastati läbitud teepikkuse alusel. Kuna vanuseklasse pole, siis võime olla keskpärase tulemusega ka rahul.

Novembrikuus toimus Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss Sügisulg 2019. Uulu kooli esindasid sellel aastal konkursil 1. klassist Susanna Debora Jürgens ning 4. klassist Saara Sofia Jürgens ja Karmen Kartau. Finaalkontserdile pääses 35 laulja hulgast Saara Sofia Jürgens, kes pälvis 11. - 13. aastaste vanusegrupis 4. koha.

Seitsmenda klassi poisid Rudolf Harald Kivi ja Kaspar Rahnu esindasid novembrikuus meie kooli Pärnu maakonna tehnoloogiapäeval. Traditsioonilisel üritusel tuleb osalejatel valmistada etteantud materjalist mingi masina või mehhanismi mudel, millega saab ka võistelda. Sõltuvalt teemast mõõdetakse kiirust, kaugust või täpsust. Seekord tuli valmistada sõiduk, mille jõuallikaks oli hiirelõks, tulemused reastati läbitud teepikkuse alusel. Kuna vanuseklasse pole, siis võime olla keskpärase tulemusega ka rahul.